3 Aralık 2009 Perşembe

Pıtırcık (2009) filmini indirmeden internetten bedava full orginal izle


Türkçe’ye Vivet Kanetti tarafından kazandırılan ve Goscinny’nin ünlü Pıtırcık kitap serisinden aktarılan “Pıtırcık” filmi hem çocuklar hem de aileler tarafından zevkle izlenecek.


?

Pıtırcık hayatından memnundur: Onu seven bir ailesi, muhteşem arkadaşları vardır ve her şeyin böyle devam etmesini istemektedir.

?

Ancak birgün her şey değişir: Anne ve babasını konuşurken duyan Pıtırcık, konuşmalardan yeni bir kardeşi olacağı anlamını çıkarır ve paniğe kapılır. Herkes? yeni gelen bebeği daha çok sevecek ve artık ailesinin onunla ilgilenmeye zamanı kalmayacaktır. Hatta Parmak Çocuk masalında olduğu gibi onu ormana bırakıp gideceklerdir. Pıtırcık ailesinin kendisinden vazgeçmemesi için çeşitli taktikler uygulamaya başlar ama bu taktikler pek istediği gibi işlemez ve sonuçta ailesini kızdırır.

?

Pıtırcık ve arkadaşları B planına geçerler: Pıtırcık önce geldiğine göre o kalacaktır ama bebekten kurtulmaları gerekir. Bu işi halletmek için önce paraya ihtiyaçları vardır, sonra ise…? Tam bu planı uygulamaya koyduklarında Tıngır, bir kardeşe sahip olmanın ve ağabey olmanın aslında faydaları olduğunu anlatır.? Bunun duyan Pıtırcık, ağlayarak eve gider ve bir kardeşi olursa çok mutlu olacağını ailesine pişmanlıkla anlatır.? Ailesi bu duruma şasırır çünkü bir yanlış anlama olmuştur.

?

Ama Pıtırcık’ı bekleyen başka bir sürpriz vardır.

1 yorum:

  1. yeni filmleri izleme şansı verdiğiniz için teşekürler

    YanıtlaSil

yorumunuz için teşekkürler

Untitled Document