28 Aralık 2009 Pazartesi

Arızalı Çiftler indirmeden internetten bedava full orginal online film izle


VINCE VAUGHN, komedi filmi “Arızalı Çiftler”de tümü yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosunda başı çekiyor. Filmde Orta batılı dört çift, lüks bir cennet adaya hayatlarının gezisine çıkar. Çiftlerden biri evliliklerini kurtarmak için oraya giderken, diğer üç çift jet ski yapmak, spa’nın keyfini çıkarmak ve güneşte eğlenmek için yola çıkar. Ancak kısa sürede fark ederler ki, tatil köyünün sıradışı çiftler terapisine katılmak mecburidir. Bir anda, grup indirimi aldıkları tatilleri onlara pahalıya patlar.


Dave (Vince Vaughn) ve Ronnie (Malin Akerman) arkadaş grubunun sosyal merkez üssüdür. Yıllar içinde, kendilerini çocuklarına, arkadaşlarına ve işlerine adarlar.

Birlikte geçirdikleri mutlu görünen sekiz yıldan sonra, Jason (Jason Bateman) ve Cynthia (Kristen Bell) yol ayrımına gelir. Bir zamanlar mutlu olan çift, boşanmayı düşündüklerini söylediklerinde yakın arkadaşlarını çok şaşırtırlar—Dave & Ronnie, Joey (Jon Favreau) & Lucy (Kristin Davis) ve Shane (Faizon Love) & yeni kız arkadaşı Trudy (yeni oyuncu Kali Hawk).

Jason ve Cynthia, yoğun çiftler terapisinde uzmanlaşmış Güney Pasifik’teki tropik ada cenneti Eden Resort’u keşfederler. Ancak oraya gidebilmelerinin tek yolu Eden Resort’un grup indirimli “Pelikan Paketi”dir. Herkes kazanacaktır. Onlar ihtiyaçları olan danışmanlığı alırken, arkadaşları da beyaz kumlu plajların tadını çıkarabilir, spa’da rahatlayabilir, jet skilere binebilir ve hoşça vakit geçirebilirler.

Kulağa çok hoş geldiğinden (ve hepsi Jason ve Cynthia’ya yardım etmek istediğinden), hep birlikte gitmemeleri için bir neden yoktur…tabii Dave ve Ronnie gitmeyi kabul ederse. Dört çift cennete doğru yola çıkmıştır ve tropiklerde oyun başlamıştır.

Ancak ufak bir bit yeniği vardır…

TÜM çiftlerin Eden Resort’un meşhur “Çiftler Dedikoducusu” Monsieur Marcel'in (Jean Reno) sıra dışı danışmanlık tekniklerine katılması gerektiğini keşfederler. Ya herkes katılacaktır ya hiç kimse kalmayacaktır. Ve eğer hiç kimse durumu olursa, hepsi eve geri gönderilecektir. Çiftler kısa sürede hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğrenir, özellikle de kendi ilişkilerinde. Ardından tüm çiftlerin gerçek hayatta karşılaştığı sorunlara komik ve içten bir bakış açısı bizleri bekliyor.

7 yorum:

 1. izlenmeye degermiş

  YanıtlaSil
 2. yine izleyesim var

  YanıtlaSil
 3. gercekten kalıtelı bı fılm

  YanıtlaSil
 4. pek güzel gözüküyor inş.öyledir.

  YanıtlaSil

yorumunuz için teşekkürler

Untitled Document