9 Kasım 2009 Pazartesi

Yasak Bölge 9 (2009) indirmeden bedava full orginal film izle


Yapımcılığını ünlü yönetmen Peter Jackson’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Neill Blomkamp'ın oturduğu "Yasak Bölge 9" (District 9) bilim-kurgu türünde bir yapım.


30 yıl önce uzaylılar dünyayla ilk bağlantılarını kurarlar. İnsanlar onlardan ya bir saldırı ya da büyük bir teknolojik ilerleme geleceğini bekliyorlardır. Fakat hiçbiri olmaz. Aksine, kendi gezegenlerinde son hayatta kalan uzaylılar sığınmak için dünyamıza gelirler. Tüm dünya devletleri onlarla ne yapacaklarını tartışırken, yaratıklar Güney Afrika'da "District 9" olarak tanımlanan bir yere geçici olarak yerleştirilirler.

Artık, uzaylıların dünyada bulunmasıyla ilgili sabırlar tükenmiştir. Uzaylılar üzerindeki kontrol, Multi-National United (MNU)'a verilmiştir. Bu özel şirket eğer uzaylıların silahlarından yapabilirlerse muazzam paralar kazanma peşindedir. Fakat şirket başarısız olmuştur, çünkü silahların aktivasyonu için gereken şey uzaylı DNA'sıdır.

Bir MNU çalışanı olan Wikus van der Merwe, DNA'sını değiştiren gizemli bir virüsü kapınca, insanlar ve uzaylılar arasındaki tansiyon had safhaya gelir. Aynı zamanda Wikus en fazla peşinden koşulan ve en değerli adamı olmuştur. O, uzaylıların teknolojisini çözecek anahtardır. Şimdi Wikus'un bulunduğu düşmanca ortamda saklanacak sadece bir yeri vardır: "Yasak Bölge 9" (District 9).

3 yorum:

  1. yukarda indirmeden tamamnı izle linkini ne diye koydunuzki yalan çünkü hani nerde...

    YanıtlaSil
  2. abi guzel filmdi degdi izledigime

    YanıtlaSil

yorumunuz için teşekkürler

Untitled Document