21 Kasım 2009 Cumartesi

Kurtlar Vadisi Gladio (2009) filmini indirmeden internetten bedava full orginal izle


Televizyonda yayınlanan ve bir fenomene dönüşen Kurtlar Vadisi dizisinin ve "Kurtlar Vadisi Irak" filminin devamı niteliğindeki "Kurtlar Vadisi Gladio", bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşmanı konu alıyor.


İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır. Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun gönderdiği genç ve tecrübesiz avukat Ayşe’den başka kimse yoktur. Yargılanmasına göz yumanlarla hesaplaşmaya karar veren İskender Büyük, tüm bildiklerini anlatmaya başlar. İskender’in karanlık geçmişinin sayfaları arasında, ülkeyi yerinden sallayacak gerçekler gizlidir. Bu şok gerçeklerin işaret ettiği tek adres ise ‘Gladio’dur.

İfadeleri ülkede her gün yeni bir gündem yaratırken, içindeki intikam duygusu da giderek büyümektedir. Elinde kalan son kartı oynamaktan başka şansı yoktur: Anlattıklarıyla, Gladio’nun ikinci adamı Fuat Aras’ı saklandığı yerden çıkarmak!

Ancak bu yolun sonunda İskender Büyük’ü hiç tahmin etmediği başka bir sürpriz beklemektedir. Yine bir oyunun parçası olmuştur… Üstelik bu kez oturtulduğu yer, konuşma şansının olduğu bir sanık sandalyesi dahi değildir…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumunuz için teşekkürler

Untitled Document