13 Temmuz 2009 Pazartesi

kurtlar vadisi pusuda yeni sürprizler


Kurtlar Vadisi artık Star Tv'de yayınlanacak. Dizinin Polat'ı Necati Şaşmaz Star Ana Haber'e "yeni sürprizlerimiz var" dedi. Ekranların rekortmen dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu"nun yeni bölümlerinin Star TV'de yayınlanacağının açıklanmasının ardından, dizinin başrol oyuncusu, "Polat Alemdar" karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, ilk kez Star Ana Haber'e konuştu.

“Yeni dönemde Star TV’de aynı günde aynı saatte Kurtlar Vadisi’ne devam edeceğiz” diyen Necati Şaşmaz, "Muhakkak Polat kurtulacak. Sonuçta dizinin devamı için. Star TV’ye bir sürprizim var" diyerek yeni sezondaki bölümlerde büyük sürprizler olacağının sinyalini verdi.

"Ben büyük ihtimalle hayattayım. Ve aksiyon olarak da devam edecek dizimiz. Bütün aksiyonların içerisinde olacağım. Çok sıkı bir çalışma içerisinde senarist arkadaşlarımız" diyen Şaşmaz, dizinin yine gündemi yakından takip edeceğini belirtti.

"Kurtlar Vadisi"nin sinema projesinin olabileceğine de değinen Necati Şaşmaz, "Uygur Türklerini mi yapsak acaba? Son günlerde büyük, aslında son yüzyılın büyük soykırımının yaşandığı Uygur Türkleri’nin hezimeti ya da ezilmesini, soykırımların devamını görmekteyiz. Bu sadece espiri tabii. Öylesine söyledim, sadece bu konuya değinmek için, bu röportajın arasına böyle bir şeyi de sıkıştırmış olalım istedim. Eğer öyle bir durum olursa yani anlatılması gereken, bizim de imkanımız, bütçe anlamında olsun, hikaye anlamında olsun, ekip anlamında olsun uygun olursa neden olmasın" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumunuz için teşekkürler

Untitled Document